• CSR02.jpg
 • CSR01.jpg
 • CSR03.jpg

Siłownia

Mięśnie są elastyczne i mocne, sylwetka nabiera witalności, sprężystości i świeżości, zdecydowanie poprawia się ogólna sprawność fizyczna, odporność na urazy i kontuzje – to tylko kilka z bardzo długiej listy zalet regularnych ćwiczeń siłowych. Siłownia OLIMPIC, w pomieszczeniach pod trybunami stadionu lekkoatletycznego w Strawczynku, zaprasza do bezpłatnego korzystania z profesjonalnych urządzeń do ćwiczeń.

godziny pracy siłowni OLIMPIC
poniedziałek zamknięte
wtorek 16:00 - 20:00
środa 16:00 - 20:00
czwartek 16:00 - 20:00
piątek 16:00 - 20:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte

Można rezerwować konkretne dni i godziny do ćwiczeń – w godzinach pracy siłowni osobiście lub telefonicznie: Bogdan Woźniak, tel.: 691 343 409.

 

regulamin

 

W skład siłowni wchodzą:

 • Siłownia OLIMPIC w StrawczynkuAtlas dwustanowiskowy MARCY – to profesjonalny, solidny i niezawodny sprzęt treningowy, który zaspokoi potrzeby profesjonalisty, jak i wymagania amatora treningów wytrzymałościowych. To idealne urządzenie dla poprawy sylwetki, kondycji i samopoczucia. Wykształtuje mięśnie nóg, klatki piersiowej, barków, bicepsów, tricepsów i mięśni grzbietu.
 • Atlas jednostanowiskowy BMG – jest idealnym przyrządem treningowym do siłowni. Bardzo dobre rozwiązanie dla tych którzy chcą zwiększyć masę mięśniową oraz dla tych, którzy pragną poprawić ogólną kondycję fizyczną – dla wszystkich oferuje trening różnych partii ciała.
 • Multistacja – funkcjonalna i wszechstronna stacja do treningu siłowego firmy Vision Fitness. Urządzenie oferuje szeroki zakres skutecznych ćwiczeń prowadzących do wyrzeźbienia mięśni dolej i górnej partii ciała. Multistacja Functional Trainer pozwala trenować wszystkie ważne grupy mięśni. Systematyczny trening klatki piersiowej, ramion, nóg, grzbietu, brzucha prowadzi do wypracowania atrakcyjnej rzeźby ciała.
 • Ławeczka do brzuszków – Ławka rzymska na brzuch jest wygodnie regulowaną stacją do ćwiczeń, dzięki której jesteś w stanie rzeźbić stalowe mięśnie brzucha. Dzięki sześciostopniowej regulacji kąta ławki masz możliwość ustawienia pochylenia ławki, a co za tym idzie zwiększenia bądź zmniejszenia poziomu trudności wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu jest to produkt nadający się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Ławka jest wyposażona w moduł blokowania nóg, który zapewnia Ci stabilną i komfortową pozycję podczas treningu.
 • Siłownia OLIMPIC w StrawczynkuŁawka pod sztangę – przeznaczona do treningu ze sztangą lub hantlami. Szeroki wachlarz możliwości ławki uzupełniają rozpiętki na ręce oraz prasa do nóg. Ławka pozwala na ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, ramion, tricepsów, przedramion, obręczy barkowej oraz nóg. Sprzęt wyposażony jest w regulację wysokości stojaków oraz system składania urządzenia po zakończonych ćwiczeniach.
 • Suwnica do wypychania – to podstawowy przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg, który jest niezbędny w każdej siłowni. Na tym urządzeniu można wykonać trening nóg przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa ćwiczącego.
 • Suwnica do przysiadów – to jedno z kilku niezastąpionych urządzeń na każdej siłowni. Można na niej wykonać profesjonalny trening nóg przy zachowaniu pełnej asekuracji ćwiczącego.
 • Gryfy o różnej średnicy wraz z obciążeniami od 0,5 do 20 kg.
 • Zestaw hantli od 2 do 20 kg.

Do dyspozycji klientów korzystających z siłowni jest szatnia, przebieralnia oraz łazienka z natryskiem.

 

Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPIC

Strawczynek, ul. Turystyczna

26-067 Strawczyn

NIP: 959-14-55-084

 41 333 57 97 41 333 57 99

 info@olimpicstrawczyn.pl

Poniedziałek: 6:00 - 22:00

Wtorek: 6:00 - 22:00

Środa: 6:00 - 22:00

Czwartek: 6:00 - 22:00

Piątek: 6:00 - 22:00

Sobota: 6:00 - 22:00

Niedziela: 6:00 - 22:00

Free Joomla! templates by AgeThemes