Halowy Turniej Piłki Nożnej

 

    Turniej odbędzie się w dn. 18 - 19 lutego 2012 roku 

    Losowanie drużyn nastąpi w dniu 16.02.2012 r. o godz. 18.30

     w sali SCKiS w Strawczynie ( świetlica dawnego GOK)

 

 

 

 

Początek rozgrywek-sobota godz.10.00

GRUPY

Gr .I

KRIS-TRANS
NIEDŻWIEDŹ
BUGAJ
JARZĄB

Gr .II

NOKAUT”STRAWCZYN
CHEŁMCE
DAREK RUDA
PAŃCZYK

Gr .III

OLIMPIC STRAWCZYN
OSP PROMNIK
MICIGÓZD I
PRZEMEK
MICIGÓŻD II

Gr .IV

WOLDER RUDA
WĘGRZYNÓW
MILANO STR-EK
LIPSKO
DREAM TEAM

mecz nr/ godz. /grupa nazwa drużyn

  1. 10.00 I KRIS-TRANS – NIEDŹWIEDŹ

  2. 10.15 II STRAWCZYN – CHEŁMCE

  3. 10..30 1 BUGAJ – JARZĄB

  4. 10.45 II DAREK RUDA – PAŃCZYK

  5. 11.00 I KRIS-TRANS – BUGAJ

  6. 11.15 II ,,NOKAUT”STRAWCZYN – DAREK RUDA STR.

  7. 11.30 I NIEDŹWIEDŹ - JARZĄB

  8. 11.45 II CHEŁMCE – PAŃCZYK

  9. 12.00 I KRIS-TRANS- JARZĄB

  10. 12.15 II ,,NOKAUT”STRAWCZYN – PAŃCZYK

  11. 12.30 I NIEDŹWIEDŹ – BUGAJ

  12. 12.45 II CHEŁMCE – DAREK RUDA

    PRZERWA 13.00 – 13.15

    1 13.15 IV WĘGRZYNÓW - DREAM - TEAM

    2 13.30 III OLIMPIC – OSP PROMNIK

    3 13.45 IV WOLDER – WĘGRZYNÓW

    4 14.00 III MICIGÓZD I – PRZEMEK STRAWCZYNEK

    5 14.15 IV MILANO – LIPSKO

    6 14.30 III MICIGÓZD II – OLIMPIC

    7 14.45 IV WOLDER – MILANO

    8 15.00 III OLIMPIC – MICIGÓZD I

    9 15.15 IV LIPSKO – DREAM- TEAM

    10 15.30 III OLIMPIC – PRZEMEK STRAWCZYNEK

    11 15.45 IV WĘGRZYNÓW – MILANO

    12 16.00 III MICIGÓZD II – OSP PROMNIK

    13 16.15 IV WĘGRZYNÓW – LIPSKO

    14 16.30 III OSP PROMNIK - MICIGÓZD I

    15 16.45 IV PRZEMEK STRAWCZYNEK – MICIGÓZD II

    16 17.00 III WOLDER – LIPSKO

    17 17.15 IV PRZEMEK – STRAWCZYNEK OSP PROMNIK

    18 17.30 III MILANO – DREAM-TEAM

    19 17.45 IV DREAM -TEAM - WOLDER

    Z każdej grupy awansują dwie drużyny,które niedzielę grają wg klucza systemem pucharowym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turnieju:

1. Organizatorem Turnieju jest Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie
2. Turniej piłki nożnej ( halowej ) przeprowadzony będzie  na sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Strawczynie.
3. W rozgrywkach mogą brać udział  tylko zawodnicy, którzy oświadczają, że uczestniczą w turnieju na własne ryzyko, a w razie odniesionej kontuzji nie będą domagać się odszkodowania od organizatora turnieju.
4. W turnieju mogą uczestniczyć drużyny reprezentujące firmy, samorządy, policje kluby jak i niezrzeszeni.
5. Ilość zawodników w drużynie – siedmiu, bezpośrednio gra trzech plus bramkarz.
6. Mecze – 2 x 5 minut z 1 minutowa przerwą.
7.  Linie boczne w naszym turnieju nie obowiązują.
8. Wejście wślizgiem w rozgrywkach halowych jest uznawane jako przewinienie i będzie karane przez sędziego rzutem wolnym dla drużyny przeciwnika.
9. Przytrzymywanie się barierki przeciwnika, który jest przy piłce będzie karane przez sędziego rzutem wolnym dla drużyny przeciwnika.
10. Bramkarz rozpoczynając grę ręka może rzucić piłkę tylko do połowy boiska.
11.  Turniej sędziować będzie od początku do końca dwóch sędziów. Za niesportowe zachowanie się podczas meczu zawodnik może być wykluczony przez sędziego na kary minutowe lub całkowicie wykluczony z meczu. Decyzja należy do sędziego, zarówno jednego. jak i drugiego.
12. Decyzje sędziego są ostateczne i nie ma od nich odwołania.
13. Punktacja: wygrana 3 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt.
14. O miejscu w grupie decydują punkty, gdy ilość jest ta sama – bezpośrednie spotkanie, gdy i to nie wystarcza, wtedy decyduje różnica strzelonych i straconych bramek.
15. Pierwsze trzy drużyny otrzymują puchary oraz karnety wejściowe na basen.

 



Czerwiec 2017
Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30


partnerzy

Strona Internetowa wspólfinansowana jest ze środów Unii Europejskiej
w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013
basen kielce, rekreacja w kielcach, kryta pływalnia, zajecia z plywania, pływalnia kielce, plywalnia strawczyn, olimpic    *** realizacja 2011 by Promoart ***