Rozpoczęcie turnieju

PUCHAR WÓJTA GMINY STRAWCZYN 2012

Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie organizuje już po raz kolejny turniej piłki nożnej o „PUCHAR WÓJTA” gminy Strawczyn. SCKiS organizując ten turniej chce zachęcić jeszcze większą rzeszę młodzieży z naszej Gminy do uprawiania tak powszechnej i lubianej dyscypliny sportu jaką jest piłka nożna.

Zgłoszenia drużyn do turnieju mogą składać samorządy, służby mundurowe, sołtysi, niezrzeszeni.

Do turnieju dopuszczamy maksymalnie 12 drużyn. W pierwszej kolejności uczestnictwo w turnieju organizator zapewnia drużynom zgłoszonym z terenu GMINY STRAWCZYN.

O przyjęciu drużyny do turnieju spoza terenu naszej gminy decyduje organizator turnieju czyli SCKiS.

Wszystkie mecze rozgrywane będą na głównej płycie boiska Centrum Sportowo- Rekreacyjnego.

W każdej drużynie zgłoszonej do turnieju może występować trzech zawodników zrzeszonych i grających w klubach, lecz nie grających wyżej jak w klasie okręgowej włącznie.

Zapis w regulaminie dotyczący gry trzech zawodników zrzeszonych, nie jest obowiązujący wobec zawodników LECHII STRAWCZYN, którzy mogą występować w dowolnie wybranej przez samego zawodnika drużynie. Warunek, który musi spełnić zawodnik jest jeden - od początku do końca turnieju gra w tej samej drużynie.

Każda drużyna do turnieju może zgłosić 16-stu zawodników.

Drużyna musi mieć kierownika drużyny, który odpowiada za udział drużyny w rozgrywkach we wszystkich fazach turnieju.

Rozgrywki prowadzić będą sędziowie mający uprawnienia sędziowskie. Przepisy takie same jak określa regulamin PZPN, jedynie organizator zmienia czas gry z 90 min na 70 min. Przerwa w spotkaniu 10 min.

Zespoły w pierwszej fazie rozgrywek podzielone będą na grupy (losowanie).

Do dalszych gier awansuje zwycięzca z każdej grupy. Drużyny, które zajęły drugie miejsca grają mecze barażowe. Zwycięska drużyna dołącza do drużyn, które wcześniej już awansowały i gra z jedną z nich półfinał. Od półfinałów mecze rozgrywane będą systemem pucharowym.

W przypadku dużej ilości drużyn, mecze będą rozgrywane nie tylko w soboty i niedziele, ale i w środku tygodnia, w godzinach popołudniowych.

Terminarz rozgrywek przedstawiony będzie w dniu 11.05.2012r. podczas losowania o godz. 18:00 w świetlicy SCKiS ( dawny GOK ). Mecze o pierwsze i trzecie miejsce rozegrane będą 15 sierpnia, trzy dni przed świętem gminy p.n. „ STRAWCZYNADA”.

Przeprowadzenie turnieju, nadzór i organizacja spoczywa na SCKiS.

Lista zawodników, którą otrzyma organizator jest ostateczna i tylko zawodnicy z tej listy od początku do końca turnieju mogą brać udział w turnieje.

Lista zawodników zgłoszonych do rozgrywek musi być potwierdzona przez lekarza o zdolności do gry w/w zawodników.

Kapitan lub opiekun drużyny przekazuje listę organizatorowi nie później jak jeden dzień przed rozpoczęciem rozgrywek. Organizator zastrzega, że jeżeli nie otrzyma listy, nie dopuści danej drużyny do rozgrywek.

Wszyscy zawodnicy przed przystąpieniem do rozgrywek muszą złożyć pisemne oświadczenie, potwierdzone własnoręcznym podpisem, że w razie odniesionego urazu lub urazów nie będą rościć odszkodowania od organizatora.

Zawodnicy nie mający 18 lat muszą przedstawić organizatorowi pisemną zgodę jednego z rodziców lub opiekuna na udział w turnieju.

Obowiązek dopilnowania tego zapisu spoczywa na opiekunie lub kapitanie drużyny.

Regulamin szczegółowy

 

Wieczór Kupały

Już po raz trzecia Rada Sołecka i Stowarzyszenie Sołectwa Oblęgór zapraszają 24 czerwca br., od godz16.00, na festyn "Oblęgorski Wieczór Kupały" z licznymi atrakcjami estradowymi i konkursami dla uczestników. Ponadto w programie sporo różnych niespodziane. Warto więc zarezerwować sobie czas w to niedzielne popołudnie i przyjść w rejonświetlicy środowiskowej w Oblęgorze.Czerwiec 2017
Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30


partnerzy

Strona Internetowa wspólfinansowana jest ze środów Unii Europejskiej
w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013
basen kielce, rekreacja w kielcach, kryta pływalnia, zajecia z plywania, pływalnia kielce, plywalnia strawczyn, olimpic    *** realizacja 2011 by Promoart ***