- Administrator
- Relacje z imprez
Mikołajkowy Rajd Pieszy
Mikołajkowy Rajd Pieszy po ziemi strawczyńskiej za nami.
Mimo śniegu, mrozu i ciężkich warunków atmosferycznych ponad 40 osób wzięło udział w Mikołajkowym Rajdzie Pieszym. Uczestnicy w pięknej zimowej scenerii podążali szlakiem od Olimpic Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Strawczynku , poprzez Górę Perzową i Górę Sieniawską, by następnie wrócić na Olimpic Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Strawczynku.
W przerwie uczestnicy mogli zagrzać się przy ognisku oraz posilić kiełbaskami z grilla.
Piechurów odwiedzili na trasie wójt Gmina…
















