I Mistrzostwa Gminy Strawczyn w Pływaniu za nami! W dniu dzisiejszym odbyły się I Mistrzostwa Gminy Strawczyn w Pływaniu, które zgromadziły liczne grono młodych sportowców oraz kibiców. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali Wójt Gminy Strawczyn Karol Picheta wspólnie z dyrektorem SCKSiC Łukaszem Wozniakiem witając uczestników i życząc im sportowej rywalizacji w duchu fair play. Zawody przebiegły bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Nie brakowało emocji, zdrowej rywalizacji oraz radości z osiąganych wyników. Wszyscy uczestnicy otrzymali…
















